logo
Art present
мистецтво дарувати

Як не збожеволіти на день всіх божевільних, 

або що подарувати своїй половинці 14 лютого?

З наближенням свята всіх закоханих все частіше ставиш собі запитання: що ж подарувати? 

Хочеться, щоб подарунок був особливим, незабутнім та вдалим. Уявляєш, як твоя кохана людина щиро радіє подарованому, а не удає радість. Тому постійно морочиш собі голову цим питанням. 

Пропонуємо декілька порад, які допоможуть у цьому нелегкому виборі:

  • Поцікавтеся, чим захоплюється Ваша половинка. Можливо Ваш коханий затятий геймер, який вже давно мріє про нову відеоприставку.  Чи Ваша дівчина займається малюванням й хотіла б новенький мольберт. Проявіть інтерес, поспостерігайте, почуйте один одного й тоді одразу стане зрозумілим, що потрібно дарувати. Ми так часто буваємо заклопотані своїми справами, що забуваємо приділити час близьким нам людям. Зупиніться на хвильку та просто запитайте: чим ти займався/займалася сьогодні. І тоді Ви побачите відповідь, яка лежала просто  на поверхні.

  • Дзвінок другу. Якщо не вдалося дізнатися про захоплення та бажання, тоді можна провести власне невеличке розслідування. Порозпитуйте друзів та близьких. Можливо вони щось бачили, чули, знають. Однак  спершу переконайтеся, що жоден з них не бовкне лишнього до того як презент буде вручено. Тому попросіть їх дати обіцянку чи запропонуйте шоколадку в обмін на мовчання.

  • Спростіть життя. Люди схильні більше жалітися і виказувати невдоволення, ніж говорити про свої бажання та потреби. Тому прислухайтесь на що постійно скаржиться Ваша половинка. Може Вашій коханій набридло постійно бути біля плити чи Вашому коханому несила користуватися громадським транспортом. Пароварка, мультиварка чи електричний самокат полегшили б їх життя й зберегло нерви. А зекономлений час Ви могли б присвятити один одному.

  • Подарунок для двох. Не обов'язково подарунок має бути суто для нього чи для неї. Ви можете і себе побалувати також. Для цього є безліч варіантів: спільна подорож, похід у SPA-салон, майстер-клас з танго тощо. Головне: це повинно подобатися обом, а не лише Вам. Тому вимкніть свого внутрішнього егоїста і подумайте, як Вам подобається проводити час удвох. Від чого б Ви разом кайфували? Такий подарунок не тільки принесе море задоволення, але й зблизить вас ще більше. До того  ж що може бути краще за час проведений з коханою людиною?

  • Екстрим для справжніх відчайдух. Якщо жодна з перелічених порад Вам не допомогла, то залишається лише одне: пригнути з моста. Удвох. Міцно обнявшись. Звучить романтично, правда ж? Не забувайте, що це день ще й усіх божевільних, то чому не утнути щось подібне. Після такого Ви точно запам'ятаєте цей день надовго. Заодно перевірите чи готова Ваша половинка піти за Вами у вогонь і в воду.


Отож, шаленійте й божеволійте лише від кохання. Не втомлюйтесь щодня говорити своїй коханій людині слова любові та подяки, за те, що вона просто є у Вашому житті.

Мужчины 13.01.2021